Web Tasarım

Web tasarım, bir web sitesinin görünümünü ve kullanımını tasarlamak için kullanılan bir süreçtir. Bu süreç, bir web sitesinin tasarımından başlar ve içeriğinin yaratılmasına, yayınlanmasına ve bakımına kadar uzanır.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Responsive, Web sitenizin akıllı cihazlar üzerinden tam uyumlu şekilde çalışmasını sağlar. Mobil uyumluluk artık olmazsa olmazlardandır. Günümüz kullanımların %80’ni artık mobil cihazlar üzerinden sağlanmaktadır. Eğer web siteniz Responsive olarak tasarlanmadıysa, siteye giren ziyaretçiler sayfalar arasında kaybolacak ve sitenizden çıkış yapacaktır. Aynı zamanda arama motorları (Google,Yandex,vs) arama sonuçlarında sıranızı düşürecektir.

Mobil uyumlu tüm tasarımlarımız cep telefonunda, tablette ve masaüstü bilgisayarlarda en iyi görünüme sahip olur ve ziyaretçileriniz sitenizde daha uzun vakit geçirir.

Yönetim Paneli

Web sitenizde ihtiyaçlarınız ve isteğiniz doğrultusunda yönetim paneli olacaktır. Basit kullanım sayesinde sitenizde bulunan içerikleri hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Panel sayesinde; İçerik Güncelleme, Sürekli İçerik Girişi, Kullanıcı Yönetimi gibi işlemleri en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

SEO Uyumlu Altyapı

Web sitenizi Google gibi arama motorlarının ilkelerine göre hazırlıyor tüm yenilikleri ve trendleri takip ediyoruz. Uyguladığımız SEO altyapısı ile arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için iletişime geçin.

Mükemmel fikirlere sahip olmak, onları satamadığınız sürece işe yaramaz. "John Hegarty"