Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya artık günlük en çok vakit geçirilen ortamlar. Bu ortamda şirketinizin varlığı oldukça önemli. Müşteri kazanmanın en etkili yollarından birisi artık sosyal medya.

Stratejik Yönetim

Sosyal medya danışmanlığında ihtiyaç analizi ve sektör oldukça önemlidir. Firmanızın ihtiyaçları ve sektör durumuna göre iş planlaması yapıyor ve hangi platformda nasıl temsil edileceğinizi planlıyoruz. Belirlen strateji ile markanızın sosyal medya kimliği oluşturuyoruz.

İçerik Planlaması

Yapılan analiz ve isteklerinize göre sosyal medya hesaplarınızdan paylaşılacak olan içerikler için planlama yapıyoruz. Belirlenen takvime göre paylaşılacak içerikler önceden onayınıza sunuyor ve iş takvime göre paylaşım yapıyoruz. Anlık gelişecek olaylara ve haberlere karşı isteğiniz doğrultusunda içerikler hazırlıyor ve onayınız ile paylaşımlar yapıyoruz.

Dikkat Çekici Tasarımlar

Belirlen paylaşım takvimine göre paylaşılacak içerikler ile uyumlu ve marka kimliğinize uygun tasarımlar hazırlanmaktadır. Sosyal medyada ilk olarak görseller ön planda olduğu için yapılan tasarımın dikkat çekici olması konusunda ekstra özen gösteriyoruz. Bu sayede mesajlarınızı net iletiyor ve takipçi kazanımı sağlıyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için iletişime geçin.

Mükemmel fikirlere sahip olmak, onları satamadığınız sürece işe yaramaz. "John Hegarty"