Hizmetlerimiz

  • Logo Tasarımı
  • Promosyon Ürünleri
  • Baskı Süreci
  • Reklam Hazırlama
  • Kartvizit Tasarımı
  • Outdoor Baskı

Başka Neler Yapıyoruz?

Ankara Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik nedir? Bu konu hakkında sayfalarca yazı okuyabilirsiniz. Bize sorarsanız işinizin DNA'sı kurumsal kimliktir. Kurumsal kimliğiniz müşteriye verdiğiniz güveni temsil eder. Güven vermeyen tasarımlar müşteri kaçırmanıza yol açar.

İster yeni bir proje için olsun, ister hazır projelerinize baştan aşağıya kurumsal kimlik tasarımları yapabiliriz. Buradaki en önemli husus benzersiz ve akılda kalıcı tasarımlar elde etmek. Logo, renkler, logonun içinde olan simgeler, büyüklük gibi her detay kurumsal kimliğinizi yansıtmakta.

Yapılan kurumsal kimlik çalışmalarında, hem iç hem dış mekan için tasarımlar, hem de firmanızda kullandığınız promosyon ürünlerini tasarımları yenilenmektedir.

İnternet dünyasında tüm adımlarınızda yanınızda oluyoruz, web sitenizi kurup kurumsal kimliğiniz ile beraber markanızı kaliteli duruşunda sizlerin yanınızda oluyoruz.

Logo Tasarımı

İsterseniz var olan logonuzda revize çalışmaları yapabilir, ya da özgün logo tasarımları ile kurumsal kimliğinizi yaratabiliriz.

Promosyon Ürünleri

Şirketinizde kullandığınız antetli ürünleri tasarlayıp, müşterilerinize vereceğiniz promosyon ürün taslakları oluşturabiliyoruz.

Baskı Süreci

İsterseniz kurumsal kimliğinizi sadece dijital ortamda tasarlayabilir, ya da tüm ürünlerinizin baskı sürecini yönetebiliriz.

Reklam Hazırlama

Kurumsal kimliğinize uygun iç veya dış mekanlar için reklam çalışmalarınızı yapabiliyoruz.